SERDECZNIE Zapraszamy do naszego gabinetu: ul. Witkiewicza 75, 44-102 Gliwice, TEL. +48 500 701 500
1
Wypełniacze – pełny, naturalny efekt piękna
18 marca 2016 --- Drukuj

Wypełniacze to nowoczesne, bezpieczne i bardzo skuteczne preparaty stosowane w medycynie estetycznej i anty-aging do poprawy stanu skóry oraz do uzyskania znakomitych efektów poprawiających wygląd i kształt twarzy oraz ust. Świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, którzy coraz liczniej i chętniej wykorzystują zabiegi medycyny estetycznej do poprawy własnego wyglądu i zachowania młodości na dłużej.

Uwaga Panowie! Medycyna estetyczna jest również dla Was! Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zabiegów. Tym, którzy jeszcze się wahają, zdradzamy, że odwiedza nas już wielu mężczyzn. Satysfakcja z lepszego wyglądu – gwarantowana!

Gabinet Dentysta.eu oferuje Państwu zabiegi rewitalizacyjne i estetyczne z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie ustabilizowanego kwasu hialuronowego. Podstawową rolą tego składnika jest zatrzymywanie wody w organizmie – co czyni wyjątkowo skutecznie, ponieważ każda jego cząsteczka może związać aż 250 molekuł życiodajnej cieczy. Wartość ta robi wrażenie; podobnie, jak efekt kosmetyczny lub leczniczy, jaki uzyskuje się, stosując wypełniacze oparte na tym związku.

Kwas hialuronowy – gwarant młodego wyglądu

Kwas hialuronowy jest biopolimerem z grupy polisacharydów. To składnik powszechnie występujący w tworach żywych: od bakterii po człowieka. Niezależnie od tego, czy wchodzi w skład komórek mikroorganizmów, stanowi element macierzy międzykomórkowej w ludzkiej skórze czy też jest budulcem mazi stawowej kręgowców, identyczne są jego budowa i podstawowa rola, polegająca na wiązaniu wody w organizmie. Dzięki temu ulokowane w skórze włókna białkowe (kolagenowe i elastynowe) zachowują właściwe ułożenie i tworzą mocne rusztowanie dla skóry i naskórka. Skutkiem jest gładka, jędrna, sprężysta i dobrze nawilżona skóra bez zmarszczek. Taki wygląd tkanka w sposób naturalny zachowuje przez pierwsze dekady życia, ale z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w ustroju spada. Dzieje się tak, ponieważ ludzki organizm nie wytwarza tego związku sam. Spadki ilości kwasu hialuronowego związane są m.in. ze zmianami hormonalnymi, a szczególnie z obniżeniem się ilości estrogenów. Z tego powodu u kobiet po menopauzie często dochodzi do gwałtownego pojawienia się dużej ilości zmarszczek. Kiedy w skórze spada ilość naturalnego wypełniacza, jakim jest kwas hialuronowy, tkanka ta ulega wysuszeniu, a włókna kolagenowe i elastynowe kurczą się. W rezultacie skóra wiotczeje.

Wypełniacze – korzyści dla ciebie

Kwas hialuronowy jest powszechnie wykorzystywany w zabiegach medycyny estetycznej. Daje znakomite efekty zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Specjalna technologia pozyskiwania kwasu sprawia, że jest on wolny od zanieczyszczeń białkowych, które mogłyby powodować uczulenia – dlatego jest antyalergiczny. Zaaplikowany w skórę wiąże wodę oraz stymuluje fibroblasty, czyli komórki odpowiedzialne za syntezę kolagenu i elastyny. Rezultatem jest poprawa jakości skóry: wzrost ilości białek, zwiększone nawilżenie, gęstość i sprężystość tej tkanki oraz młodszy wygląd.

Aplikacja kwasu hialuronowego w skórę w postaci wypełniacza przynosi dwa rodzaje efektów:

 • natychmiastową poprawę nawilżenia i wygładzenie skóry;
 • postępującą w ciągu kilku tygodni rewitalizację skóry spowodowaną wzrostem ilości włókien kolagenowych i elastynowych.

Kwas hialuronowy zawarty w wypełniaczu podlega procesom metabolicznym i – z czasem – naturalnej degradacji pod wpływem enzymu hialuronidazy znajdującego się w komórkach.

W gabinecie Dentysta.eu wykorzystujemy znakomite, certyfikowane preparaty Restylane oraz Emervel, zawierające ustabilizowany (usieciowany) kwas hialuronowy, czyli taki, którego cząsteczki połączone są z innymi składnikami chemicznych w stałą strukturę. Sieciowanie sprawia, że zaaplikowany podczas zabiegu kwas hialuronowy może długo utrzymać się w skórze – nawet przez kilkanaście miesięcy.

Zalety zabiegów Restylane:

 • są skuteczne i dają długotrwałe efekty;
 • szybko i łatwo zmieniają wygląd twarzy na znacznie młodszy;
 • są bezpieczne, preparaty ulegają wchłonięciu i nie pozostawiają po sobie żadnych śladów.

– Zabiegi z wykorzystywaniem dostępnych u nas preparatów to najlepszy sposób żeby naprawić to, co zniszczyło wieloletnie palenie papierosów, solarium i nadużywanie kąpieli słonecznych oraz wolne rodniki uwolnione przez stres – mówi Aleksandra Cygon, lekarz dentysta a jednocześnie specjalista ds. medycyny estetycznej, która w naszym gabinecie przeprowadza zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy i stosuje je z powodzeniem także u siebie.

Wypełniacze – oferta gabinetu Dentysta.eu

W oparciu o wypełniacze zawierające kwas hialuronowy przeprowadzamy następujące zabiegi:

 • Poprawa wyglądu twarzy, głównie ust – polecamy, kiedy wiesz, co chcesz poprawić i jaki rezultat zamierzasz osiągnąć, np. efekt ponętnych ust. Po zaaplikowaniu preparatu z ampułki usta stają się nawilżone, jędrne i pełne.

– Efekt utrzymuje się około roku. Zaletą tego zabiegu jest, że niewykorzystaną część wypełniacza można przechować w ampułce do 2 tygodni i w tym okresie ponowić aplikację preparatu u tego samego pacjenta – wyjaśnia Aleksandra Cygon, lekarz i nasza specjalistka od medycyny estetycznej.

Koszt jednej ampułki to 1000 zł. Standardowy koszt zabiegu na usta to 1000-1300 zł. Jeśli zajdzie konieczność wykorzystania większej liczby ampułek, poinformujemy o tym pacjenta przed rozpoczęciem zabiegu.

 • Style Age hydro max – czyli coś dla niezdecydowanych. Zabieg umożliwia uzyskanie pięknie nawilżonych, napiętych, jędrnych ust o wyraźnie młodszym wyglądzie. Nasz ekspert, Aleksandra Cygon, podpowiada:

Efekt wypełnionych ust utrzymuje się przez ok. 1-2 tygodnie, ale ich odmłodzenie, które sprawia, że wyglądają one jak świeżo po zastosowaniu dobrej pomadki, trwa znacznie dłużej.

Koszt zabiegu to ok. 700 zł.

 • Mega Anti Age – to rewitalizacja wykonywana w oparciu o najwyższej jakości linię Restylane Skinboosters. Przynosi najszybsze rezultaty i polecana jest wszystkim osobom w wieku 18+ (optymalnie ok. 30. roku życia), które wymagają natychmiastowego odświeżenia skóry na twarzy. Zabieg błyskawicznie nawilża i likwiduje zestresowany wygląd twarzy. Koszt aplikacji na 1 okolicę to ok. 700 zł. – Restylane Skinboosters vital umożliwia dogłębną odnowę skóry od środka. Jest to innowacyjna koncepcja w walce z procesem starzenia. Unikalna formuła stabilizowanego kwasu hialuronowego optymalnie nawilża skórę oraz pobudza produkcję naturalnego kolagenu, a w efekcie długotrwale i w pełni rewitalizuje skórę. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu – wyjaśnia Aleksandra Cygon.

Dodajmy jeszcze, że szerokie wykształcenie naszej specjalistki stanowi duży plus, ponieważ jakiekolwiek nieprawidłowości związane z zabiegiem mogą być natychmiast korygowane. Może też być wystawiona recepta na odpowiednie leki lub środki medyczne. Powikłania po zabiegach z wykorzystaniem wypełniaczy zdarzają się jednak bardzo rzadko.

Komentarzy: 1

Dodano 10.05.2016

Ktoś stosował i może polecić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wynik działania *

Czy
wiesz, że...
 • 80% ludzi nie jest zadowolona ze swojego uśmiechu.
 • Włosie szczoteczki były pierwotnie wykonane z krowiej sierści.
 • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X