SERDECZNIE Zapraszamy do naszego gabinetu: ul. Witkiewicza 75, 44-102 Gliwice, TEL. +48 500 701 500
4
Bądź trendy – podaruj bon na piękny uśmiech!
5 sierpnia 2018 --- Drukuj

Uśmiechu nigdy za wiele – to jedno z najlepszych dostępnych za darmo dóbr, które pomnaża się, kiedy się nim dzielimy. Kruszy towarzyskie mury, dodaje pewności siebie i wspomaga realizację zawodowych wyzwań. Aby uśmiech był piękny, musi być zdrowy i kompletny – dlatego też bon podarunkowy na wizytę u stomatologa to idealny, wyjątkowo trendy prezent, jaki można ofiarować drugiej osobie.

Bon podarunkowy na piękny i zdrowy uśmiech można już zakupić przez platformę Dentysta.eu.

Z ankiet przeprowadzonych przez nasz portal wynika, że prawie wszyscy badani uznają piękny, zdrowy uśmiech za kluczowy element dodający pewności siebie. Z kolei liczne badania medyczne potwierdzają, że zdrowie zębów i pozostałych tkanek jamy ustnej to solidny fundament pod zachowanie organizmu w dobrej kondycji przez długie lata. Z tego powodu w uśmiech warto inwestować.

Bon na wizytę u dentysty w prezencie – czy to jednak wypada?…

Trendy społeczne pokazują, że coraz częściej zamiast nietrafionych gadżetów wolimy ofiarować bon prezentowy, przy czym bony na usługi medyczne i kosmetyczne są szczególnie popularne i lubiane.

Ponieważ wszyscy marzą o pięknych, zdrowych zębach, ale nie każdego stać na prywatną wizytę u stomatologa, lub też silny strach przed dentystą powoduje, że leczenia unika się przez wiele lat, ze zdrowiem zębów Polaków bywa różnie, a najczęściej źle. Nie zmienia tego fakt, że na leczenie prywatne u stomatologa wydajemy prawie 7-krotnie więcej niż na leczenie u innych specjalistów. Bon na usługi stomatologiczne jest zatem zawsze prezentem trafionym. I idealnym sposobem na to, aby zmotywować do odwiedzenia dentysty.

Jak podarować bon, nie urażając niczyich uczuć?

Przekazanie komuś informacji, że mógłby wyleczyć sobie zęby, bo jego uśmiech brzydko wygląda lub odstrasza nieprzyjemny zapach z ust, bywa zadaniem karkołomnym. Zadanie to staje się proste, kiedy ma się do dyspozycji bon podarunkowy. Bon można podarować na jakąkolwiek okoliczność: urodziny, rocznicę, zakończenie kursu… Dając bon w prezencie, można wspomnieć, że:

  • obdarowanemu z uśmiechem jest bardzo do twarzy…;
  • wiedząc, jak obdarowany boi się dentysty, wyszukało się specjalnie gabinet, w którym leczenie osób z dentofobią jest na porządku dziennym…;
  • to prezent na dobry początek nowej drogi zawodowej lub prywatnej…

i wiele innych.

Sposobów na przekazanie delikatnej informacji jest zatem wiele – wybór najwłaściwszego zależy od relacji łączących obdarowanego i wręczającego prezent. Najważniejsze, aby wręczaniu bonu podarunkowego towarzyszyła życzliwość i szeroki, szczery uśmiech. Wtedy dalsze tłumaczenia i słowa najczęściej okazują się zbędne.

Wdzięczność wraca natychmiast – w postaci uśmiechu właśnie: może początkowo nieśmiałego, maskowanego…, który dzięki realizacji bonu podarunkowego na usługi dentystyczne ma szanse na przeistoczenie się w uśmiech niczym nie skrępowany, z pełnym garniturem pięknych, zdrowych zębów.

Szeroki i piękny uśmiech – jedna z najwspanialszych rzeczy, które można podarować drugiej osobie. Bony podarunkowe na platformie Dentysta.eu już do nabycia – w wielu wariantach cenowych.

Link: Bon podarunkowy

Komentarzy: 4

Dodano 06.08.2018

Bardzo interesujący artykul warto sie z nim zapoznac

Dodano 14.08.2018

warto sie z tym zapoznac fajna okazja 😉

blank
Dodano 25.08.2018

Kapitalny pomysł

blank
Dodano 26.09.2018

Super pomysł, za chwile kupię bon dla mojej żony 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz wynik działania *

Czy
wiesz, że...
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
  • 80% ludzi nie jest zadowolona ze swojego uśmiechu.
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X