SERDECZNIE Zapraszamy do naszego gabinetu: ul. Witkiewicza 75, 44-102 Gliwice, TEL. +48 500 701 500
0
Innowacyjna szczoteczka magnetyczna Oral-B iO
26 kwietnia 2021 --- Drukuj

Szczoteczka magnetyczna Oral-B iO 2 razy mniej płytki nazębnej zalegającej na powierzchni zębów, 6 razy mniej płytki nazębnej zalegającej wzdłuż linii dziąseł i o 100% zdrowsze dziąsła już po tygodniu szczotkowania – takie wyniki osiąga nowa szczoteczka magnetyczna Oral-B iO, porównywana z tradycyjnymi szczoteczkami manualnymi w badaniu klinicznym przeprowadzonym przez niezależnych ekspertów. Sprawdźmy, na czym polega jej innowacyjność.

Oral-B iO – innowacyjność w każdym calu

Najbardziej zaawansowana szczoteczka elektryczna działająca w technologii magnetycznej – taki tytuł przypisać można najnowszej szczoteczce Oral-B iO, zaprezentowanej podczas tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej. Producent przekonuje, że produkt zapewnia nie tylko wysoką skuteczność czyszczenia, ale także przyjemne doznania podczas szczotkowania zębów.

Innowacyjność Oral-B iO widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Bez wątpienia uwagę przyciąga interaktywny wyświetlacz, który wbudowany jest w trzonek szczoteczki. Przy jego użyciu możemy m.in. wybrać tryb szczotkowania, otrzymać przypomnienie o konieczności wymiany końcówki albo sprawdzić stan naładowania akumulatora. Przy temacie ładowania warto wspomnieć, że użytkownik otrzymuje elegancką ładowarkę magnetyczną, przy pomocy której ładowanie do pełna trwa zaledwie 3 godziny.

Rączka szczoteczki kryje w sobie jednak coś jeszcze. Mowa o czujnikach położenia, które monitorują styl szczotkowania zębów i współpracując z aplikacją na smartfonie komunikują o obszarach, którym powinniśmy poświęcić więcej uwagi.

Oral-B iO – najważniejsze cechy

Wysoka skuteczność czyszczenia, zapewniana przez szczoteczkę Oral-B iO to zasługa połączenia ruchów oscylacyjno-rotacyjnych i delikatnej energii mikrowibracji. Co więcej, inteligentny napęd magnetyczny przenosi wspomnianą energię na końcówkę każdego z włókien, dzięki czemu szczotkowanie zębów jest niezwykle precyzyjne.

W trosce o dziąsła i szkliwo zębów producent wyposażył szczoteczkę Oral-B iO w czujnik siły nacisku. Gdy użytkownik szczotkuje zęby z prawidłową siłą nacisku, lampka zapala się na zielono, jednak gdy zmienia kolor na czerwony, jest to sygnał, że siła nacisku jest zbyt duża.

 

Wspomnianą szczoteczkę można nabyć już od 1350 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wynik działania *

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X