SERDECZNIE Zapraszamy do naszego gabinetu: ul. Witkiewicza 75, 44-102 Gliwice, TEL. +48 500 701 500
2
Lumineers - estetyczne porcelanowe licówki
15 grudnia 2008 --- Drukuj

Nowa technologia pozwala na konstruowanie nadzwyczaj cienkich licówek. Perfekcyjny uśmiech, trwały i bez bólu! To nic, że natura nie obdarzyła cię idealnym uśmiechem. W współczesnych nam czasach można mieć wymarzony wygląd.

Estetyczne licówki porcelanowe

Poprzez innowacyjną technologię porcelanowe licówki mogą być cienkie jak szkła kontaktowe i dosyć przezroczyste tak, że przypominają nasze naturalne zęby. I najważniejsze, że nie wymagają dostosowania bolesnego ponieważ dentysta nie musi używać ani wiertarki, ani środka znieczulającego w celu przygotowania naszych zębów, faktycznie nie jest konieczne piłowanie ich lub zmniejszanie ich. Nowy uśmiech spowoduje to, że będziecie mieli ochotę na częstsze śmianie się.

Wiele jest sytuacji, w których ta technika jest pomocna: 

  • Zamykanie przestrzeni międzyzębowych
  • Wydłużanie krótkich zębów
  • Ponowne modelowanie niedoskonałego uzębienia

 Technologia cienkiej porcelany jak szkło kontaktowe opracowana przez Lumineers® By Cerinate® łączy piękno i wytrzymałość, zachowując jednocześnie strukturę zębową naturalną.

A to oznacza, że można poprawić:

  • Odbarwienie zębów
  • Nadmierne przestrzenie zębowe
  • Trwałe plamy
  • Zęby zepsute lub źle ukształtowane 

Licówki Lumineers mogą być też łączone z koronami i mostkami bez konieczności wymiany ich. Oznacza to, że wszyscy mogą mieć czarujący uśmiech który może zmienić życie. Ale przede wszystkim na uwagę zasługuje to, że licówki Lumineers By Cerinate są nakładane przy pomocy rewolucyjnej procedury. Wystarczy tylko pomyśleć, że niepotrzebna jest wiertarka, że nie usuwa się żadnej struktury zębowej. Są też niezawodne dla pacjentów wrażliwych.Czas nałożenia licówek jest krótki. Na ogół wystarczą dwie wizyty u dentysty a ich samo nałożenie tylko godzinę.W przypadku wątpliwości, czy wymienione licówki są dla nasz najlepszym rozwiązaniem zawsze dobrze jest najpierw udać się do stomatologa, który pokaże w jaki sposób można polepszyć uśmiech.

Czytaj więcej o: licówka | licówki | licówki bez szlifowania |

Komentarzy: 2

Dodano 22.12.2009

witam serdecznie,chcialbym sie zapytacgdzie moglbym liste lekarzy otrzymac ktorzy zajmoja sie technika LUMINEERS, z gory dziekuje za pomoc

Dodano 27.02.2010

A ja mam zolte licowki czy moge je poprawic i na te licowki zalozyc te cienkie?Blagam odpowiedzcie mi…/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wynik działania *

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X