SERDECZNIE Zapraszamy do naszego gabinetu: ul. Witkiewicza 75, 44-102 Gliwice, TEL. +48 500 701 500
1
Czarujący uśmiech za wszelką cenę
2 lutego 2009 --- Drukuj

Białe zęby i połyskliwe jak u gwiazdy z Hollywood  to marzenie wielu. Uzyskanie tego efektu nie jest trudne: wystarczy dokonać normalnego, wybielającego zabiegu u każdego dentysty.

Tym niemniej jednak, istnieją różne techniki wybielania i nie wszystkie są korzystne dla zdrowia. Według artykułu ukazanego się w czasopiśmie Photochemical & Photobiological Sciences wybielanie zębów z użyciem promieni ultrafioletowych wykazuje poważne niebezpieczeństwo dla skóry i oczu narażonych na promienie UV.

Niebezpieczeństwo jest większe w przypadku pacjentów o jasnej karnacji i skórze wrażliwej na światło. Skutek promieniowania jest cztery razy większy od słonecznych promieni a efekty wybielania są porównywalne do metod, które nie stosują promieni UV. Dentyści jako wybielacza zazwyczaj używają nadtlenku. Użycie promieni ma przyśpieszać i polepszać efekty wybielania. Ci, co podziwiają czarujące uśmiechy gwiazd, powinny zastanowić się nad tym.Komentarzy: 1

Dodano 08.09.2009

Mam pytanie , czy wybielanie zębów za pomocą promieni UV w SOLARIUM ; za pomocą takiego środka [ TWILIGHT UV Tooth Teeth Whitening System Podczas Tan ] jest też szkodliwe dla oczu i skóry .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz wynik działania *

Czy
wiesz, że...
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
  • Jedną z zalet starości to możliwość śpiewania i mycia zębów jednocześnie.
  • Ludzie, którzy są praworęczny zazwyczaj żują pokarm na prawej stronie ust. Leworęczni - po lewej stronie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X