SERDECZNIE Zapraszamy do naszego gabinetu: ul. Witkiewicza 75, 44-102 Gliwice, TEL. +48 500 701 500
1
Biżuteria nazębna
15 czerwca 2009 --- Drukuj

Z roku na rok nazębna biżuteria staje się coraz bardziej popularną metodą ozdabiania naszych zębów. Wszak podkreślony uśmiech odkrywający zdrowe i białe zęby jest wizytówką każdego człowieka.

Biżuteria nazębna występuje w niezwykle szerokiej, bogatej i zróżnicowanej gamie dostępnych wzorów i kolorów, a wykonana jest z białego lub żółtego złota, jak również kamieni szlachetnych czy ostatnio modnych kryształów Swarovskiego. Lekarze stomatolodzy podkreślają, iż tego typu ozdoby są zupełnie bezpieczne i nie naruszają szkliwa zębów, a cały zabieg nie trwa więcej aniżeli 20 minut. Ponadto charakteryzują się stosunkowo długim okresem wytrzymałości nawet do 7 miesięcy, aczkolwiek usuwanie jej zalecane jest po upływie 2-3 miesięcy.

Biżuteria nazębna przyklejana jest za pomocą klejów ortodontycznych bezpośrednio do szkliwa zęba tudzież na powierzchni tkanki zębowej. Jeżeli jednak zajdzie potrzeba jej usunięcia lekarz stomatolog zdejmie ją w każdej chwili, a resztki kleju usunie za pomocą wiertła (struktura zęba pozostaje nienaruszona). Nie ma również ograniczeń, co do ilości powtarzanych zabiegów, bowiem kiedy znudzi się obecna ozdoba śmiało można na jej miejsce przykleić kolejną – wszystko tak naprawdę zależy od osobistych preferencji poszczególnej osoby.

Zalety nazębnej biżuterii:

• bezpieczeństwo (nienaruszona tkanka zębowa)
• wykonywany zabieg jest całkowicie bezbolesny
• możliwość usunięcia biżuterii w dowolnym momencie
• blask, elegancja, szyk oraz piękny uśmiech

Komentarzy: 1

Dodano 10.06.2014

MI SIĘ TO NIE PODOBA

🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz wynik działania *

Czy
wiesz, że...
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
  • Niektóre serwisy oferują płatne kalendarze online, u nas nie ma za to dodatkowych opłat.
  • Według Akademii Stomatologii Ogólnej, przeciętny człowiek szczotkuje zęby tylko 45 do 70 sekund. Zalecana ilość czasu wynosi 2-3 minuty.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X