SERDECZNIE Zapraszamy do naszego gabinetu: ul. Witkiewicza 75, 44-102 Gliwice, TEL. +48 500 701 500
0
Wybielanie zębów: boom we Włoszech
3 grudnia 2008 --- Drukuj
We Włoszech zanotowano 30 – procentowy wzrost przypadków wybielania zębów.
Najczęściej pacjenci proszą dentystę o wybielenie zębów i porcelanowe licówki, które pozwalają na pokrycie ewentualnych nieregularności. W roku ubiegłym w Stanach Zjednoczonych obliczono wydatki na tego typu kuracje na półtora miliona dolarów.

Według opinii Amerykańskiej Akademii Kosmetycznej (AACD) ta tendencja ciągle rośnie. Tylko w ciągu miesiąca zanotowano wzrost ilości pacjentów zwracających się do lekarza o wybielenie zębów o 12 %. We Włoszech wskaźniki procentowe są znacznie wyższe. Z opinii odontologów wynika, że w stosunku do ubiegłego roku ilość pacjentów zwracających się o wybielanie zębów wzrosła o 30 %.


Zwracanie uwagi na piękny uśmiech potwierdza się też wyborem ceramicznych koron, które mają więcej zalet w stosunku do metalowo – ceramicznych koron.

Zębom przypisuje się osiąganie sukcesu życiowego. Według ostatniego badania AACD wynika, że 92 % osób jest zdania, że uśmiech jest wyrazem statusu społecznego i daje większą szansę w pracy.
Istnieje wiele technik wybielających zęby, ale ci którzy chcą mieć uśmiech gwiazdy mogą uciec się do ceramicznych licówek odtwarzających kolor i naturalne przeświecanie zębów. Jest to bezpieczna metoda czyniąca praktycznie niemożliwym odróżnienie od naturalnych zębów. Mogą być noszone 10 lat.
Instalacja jest prosta. Po dokonaniu odcisku łuku zębowego przygotowuje się w laboratorium ceramiczną powłokę, która przy użyciu odpowiednich metod klejenia zostaje zacementowana na przygotowanych wcześniej zębach. Użycie samej ceramiki pozwala na posiadanie naturalnego uśmiechu bez szarych linii metalowo-ceramiczych protez. Są rozwiązania opracowywane w awangardowych laboratoriach i dostosowują się tak doskonale, że zapomina się o ich posiadaniu.
Czytaj więcej o: wybielanie |

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz wynik działania *

Czy
wiesz, że...
  • Czas może zabrać zęby, ale nie zabierze uśmiechu.
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X