SERDECZNIE Zapraszamy do naszego gabinetu: ul. Witkiewicza 75, 44-102 Gliwice, TEL. +48 500 701 500
1
Wybielanie zębów – Power Bleaching
25 maja 2009 --- Drukuj

Wybielanie zębów bezpośrednio w gabinecie dentystycznym coraz bardziej się rozpowszechnia.

Nowoczesne lampy typu Beyond opracowane przez zespół inżynierów z Doliny Krzemowej przyśpieszają wybielając właściwości tlenków działając szybko. Pacjent w ciągu pół godziny zabiegu, wygodnie rozpostarty w fotelu gabinetu dentystycznego uzyskuje odbarwienie szkliwa które przechodzi od matowego i żółtawego do białego i lśniącego. Poprzez termin Power Bleaching wymyślono w Ameryce w celu profesjonalnego wybielania, które korzysta z tych specjalnych lamp stanowiących idealny system służący do przywrócenia zębom bardziej atrakcyjnego estetycznie  koloru.Beyond jest skuteczną lampą dentystyczną  o znakomitym wzornictwie, która przyśpiesza wybielające właściwości związków tlenków korzystając z innowacyjnego niebieskiego światła o długości fali pomiędzy 480 a 520 nanometrów. Specjalny proces  dostarcza światła przyśpieszającego wybielanie, filtrując i całkowicie eliminując poprzez 12.00 włókien i 30 warstw powłoki optycznej promienie światła ultrafioletowego, które mogłyby okazać się niebezpieczne.

Działając na wybielający płyn nakładany na przedniej stronie zębów pacjenta związek tlenku i cząsteczki dwutlenku krzemu o średnicy 20 nanometrów, szybko utlenia pigmenty 16 lub kilku zębów przywracając im biały połysk.Cyfrowy czasomierz pokazuje różne fazy procesu i automatycznie zatrzymuje maszynę, kiedy zabieg kończy się. System kontroli chłodzenia ustala temperaturę aparatu na optymalne wartości. Chip pamięci rejestruje całkowity czas użytkowania aparatu.Beyond działa o niższej temperaturze w stosunku do podobnych aparatów. Stosuje najnowsze techniki optyczne  w celu uniknięcia rozgrzania w czasie zabiegu wewnętrznej miazgi zębów zmniejszając ich wrażliwość. Przy użyciu tej lampy proces wybielania trwa 30 minut . Zabieg zostaje wykonany w czasie jednej wizyty i został uznany jako najbezpieczniejszy najbardziej skuteczny  sposób wybielania zębów ze wszystkich dostępnych na rynku.Beyond ma znakomity design pozwalający mu na zajmowanie niewielkiej ilości miejsca. Łatwy do przemieszczanie i odporny na wodę. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa używa niskie napięcie (24 volt).

 

Orientacyjne ceny wybielania i sprzętu w polsce:

  • wybielanie zębów lampą i preparatami Beyond – 600-1000 zł 
  • cena lampy to około 6000 zł

Komentarzy: 1

Dodano 28.01.2011

Ja u siebie wybielam pacjentom LumiBRITEm 35% + godzina naświetlania Saphire, zero nadwrażliwości i nie wysusza zębów, nie pamiętam nazwy firmy, poszukajcie, polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wynik działania *

Czy
wiesz, że...
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X