SERDECZNIE Zapraszamy do naszego gabinetu: ul. Witkiewicza 75, 44-102 Gliwice, TEL. +48 500 701 500
2
Expodental: 37-a edycja w Rzymie - światowe targi stomatologiczne
14 kwietnia 2009 --- Drukuj

Tak jak co roku odbędą się we Włoszech Targi Expodental – wystawa nowych technologii i tendencji w sektorze stomatologii z całego świata.

 

W tym roku siedzibą Targów będzie włoska stolica – Rzym. Targi Expodental  zrodziły się jako wystawa w 1969 roku i obrały za siedzibę Mediolan ze względu na jego strategiczne położenie, pomost pomiędzy Europą a krajami śródziemnomorskimi. Manifestacja charakteryzuje się przedstawianiem nowych technologii w dziedzinie stomatologii. Co roku odwiedza ją ponad 20.000 odwiedzających. Od 15 do 17 października trzy pawilony Targów będą gościć ponad 300 wystawców pochodzących z 80 krajów potwierdzając tym samym międzynarodowy charakter tej imprezy. Włoski sektor  przemysłu jest znany w świecie. Jest liderem  na rynkach światowych dzięki cenionej produkcji i niezawodności rozwiązań oraz przyjemnego wzornictwa. Daje pracę 500.000 ludzi a ponad 45% obrotu rocznego jest wysyłana na eksport. 

Komentarzy: 2

Dodano 17.04.2009

a co mnie to obchodzi jako polskiego stomatologa??? nie macie o czym juz pisać byłam tu juz kilka razy i dzisiejszy był ostatnim.

Dodano 17.04.2009

Expodental to niesamowite przeżycie i prezentacja najnowszych technik z dziedziny stomatologii. Jak polskiego stomatologa nie interesuje najnowsza technologia to jest on naprawdę mało ambitny i pewnie podstawowymi technikami usuwania próchnicy są u niego polowe metody ATR. ;/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz wynik działania *

Czy
wiesz, że...
  • Dentysta rozpoczyna badania wstępnymi oględzinami, często poprzedzonymi słowami: Proszę powiedzieć "Aaaaa"
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X