Zatrudnię ortodontę ze specjalizacja lub bez

Aktualizacja
442 1
indeks

praca

Stanowisko
Dentysta po specjalizacji
Województwo
Świętokrzyskie
Miasto
Kielce
Telefon kontaktowy
509747475
E-mail kontaktowy

Zatrudnię ortodontę ze specjalizacja lub bez

Jesteśmy placówką specjalizacyjną działającą od 1992 roku na rynku kieleckim, wyposażoną w nowoczesny sprzęt , posiadającą akredytację do odbywania staży przez młodych lekarzy oraz specjalizacji z zakresu chirurgii i protetyki. Mamy bardzo dobrych specjalistów oraz zgrany zespół. Naszemu doświadczeniu zaufał : NFZ , ENEL-MED, Medicover, Allianz itp.Oferujemy bardzo dobre warunki pracy i płacy oraz rozwój osobisty w praktyce zawodowej.

Obecnie poszukujemy do współpracy lekarzy posiadających specjalizację z zakresu ORTODONCJI lub odbywających specjalizację z ortodoncji, bądź też osoby, które nie mają specjalizacji a zajmują się pracą w ortodoncji. Posiadamy kontrakt z NFZ, ale również dużą pulę pacjentów prywatnych.

Dla dobrego komfortu pracy i obsługi pacjenta ortodontycznego oferujemy: w pełni wyposażone gabinety, specjalistyczny sprzęt, materiały, specjalnie przeszkoloną asystentkę, technika ortodontycznego a dla osób dojeżdżających zapewniamy nocleg.

Wszelkie szczegóły dotyczące współpracy uzyskają Państwo pod nr telefonu: 509 74 74 75

Czy
wiesz, że...
  • Dentysta rozpoczyna badania wstępnymi oględzinami, często poprzedzonymi słowami: Proszę powiedzieć "Aaaaa"
  • 50% osób podczas spotkania w pierwszej kolejności zwraca uwagę na uśmiech drugiej osoby.
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X