Zatrudnię lekarza stomatologa Poznań

Aktualizacja
01MedicalPrestige

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Wielkopolskie
Miasto
Poznań
Telefon kontaktowy
883839823

Klinika stomatologiczna Dental Prestige w Poznaniu podejmie współpracę z lekarzem stomatologiem. Praca 2-3 razy w tygodniu w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjnie. Terminy dyżurów do ustalenia.

Oferujemy: - współpracę w oparciu o prowadzenie własnej działalności, - pracę w stabilnie rozwijającej się placówce medycznej, skupiającej najwyższej klasy specjalistów, - atrakcyjne wynagrodzenie.

Zapewniamy: - 3 nowocześnie wyposażone gabinety, - pracownię RTG (w tym pantomograficzne i cefalometryczne), - mikroskop zabiegowy, - salę operacyjną + anestezjologa (chirurgia stomatologiczna, implanty).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: maciejewskakatarzyna@medicalprestige.com z dopiskiem "Lekarz stomatolog" lub o kontakt telefoniczny 883 839 823.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)" .

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X