Zatrudnię lekarza stomatologa

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Opolskie
Miasto
Praszka
Telefon kontaktowy
507621152

NZOZ bez kontraktu z NFZ oferuje zatrudnienie w formie umowy zlecenia, współpracy bądź umowę o pracę. Obecne wyposażenie pozwala na wykonywanie zabiegów stomatologicznych i ambulatoryjnych chirurgicznych oraz świadczenia usług z dziedzin niezabiegowych. Placówka posiada rejestrację czynną przez cały tydzień. Możliwa praca z asystą. Wymiar i godziny pracy do uzgodnienia, mogą być uzależnione od ilości umówionych pacjentów. Szczegóły dotyczące placówki pod numerem telefonu: 507621152

Czy
wiesz, że...
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X