Zatrudnię lekarza stomatologa

Updated
logo

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Lubuskie
Miasto
Słubice
Telefon kontaktowy
+ 48 604 480 083

Nie wymagamy doświadczenia. Jedynie czego oczekujemy, to chęci do pracy i zdolności - w razie potrzeby nasi doświadczeni lekarze pomogą.

Szukasz pracy? Nowych wyzwań? A może znudził Ci się aktualny tryb życia?

Przychodzimy z pomocą!

Poszukujemy osoby na stanowisko stomatologa.

Jesteśmy bardzo dobrze wyposażonym, prywatnym gabinetem, posiadamy m.in. tomograf, rtg, skaner wewnątrzustny, laser oraz mikroskop.

Gabinet znajduje się na granicy z Niemcami (Słubice), dlatego wielu naszych pacjentów przyjeżdża z Niemiec. Nie trzeba przejmować się zakwaterowaniem - w Słubicach nie jest to problemem, a my pomagamy w znalezieniu go.

Nie znasz języka? To również nie problem - nasz personel tłumaczy wszystkie rozmowy z pacjentami (znajomość niemieckiego będzie oczywiście dodatkowym atutem). Praca przebiega w miłej atmosferze z energicznym zespołem. Wykonujemy dużo protetyki, w tym teleskopy, zasuwy i implantoprotetyka. Nie straszne nam problemy z dostarczeniem prac protetycznych na czas, ponieważ posiadamy własne laboratorium!

UWAGA!

Nie wymagamy doświadczenia. Jedynie czego oczekujemy, to chęci do pracy i zdolności - w razie potrzeby nasi doświadczeni lekarze pomogą.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Może masz dodatkowe pytania? Śmiało pisz lub dzwoń - z chęcią odpowiemy!

Numer telefonu + 48 604 480 083 Adres email: info@stomatologia-slubice.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Czy
wiesz, że...
  • Aparatem na zęby, zdjęcia nie zrobisz.
  • Czas może zabrać zęby, ale nie zabierze uśmiechu.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X