ZATRUDNIE LEKARZA STOMATOLOGA

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Małopolskie
Miasto
Kraków
Telefon kontaktowy
666666987

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Lekarz stomatolog Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, wysoką jakość sprzętu stomatologicznego, pracę w ambitnym i dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju naukowego.

STOMATOLOGIA TOMASZEWSKA to prężnie rozwijający się gabinet stomatologiczny zlokalizowany w centrum Krakowa, świadczący szeroki zakres usług stomatologicznych, zgodnych ze światowymi wytycznymi. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Lekarz stomatolog Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, wysoką jakość sprzętu stomatologicznego, pracę w ambitnym i dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju naukowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Czy
wiesz, że...
  • Dentyści cenią sobie porządek, czystość, wodę mineralną, trzy godziny bez jedzenia i rozmownych pacjentów
  • Pacjenci korzystający z usług w ramach NFZ o 9% częściej deklarują, że boją się dentysty.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X