Zatrudnię lekarza dentystę - województwo dolnośląskie

Aktualizacja
Zatrudnię lekarza dentystę - województwo dolnośląskie

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Cieszków
Telefon kontaktowy
733 203 682
E-mail kontaktowy

Gabinet stomatologiczny znajdujący się w Cieszkowie podejmie współpracę z Lekarzem Dentystą do leczenia zachowawczego. Chętnie przyjmiemy lekarza zajmującego się endodoncją i stomatologią dziecięcą.

Praca w zespole z chirurgiem implantologiem, endodontą, higienistką i asystentką stomatologiczną.

Oferujemy: - wynagrodzenie w wysokości 35-45% od wygenerowanych obrotów w zależności od umiejętności oraz doświadczenia - pełen grafik pacjentów prywatnych - nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt i materiały, pracownia rtg, mikroskop zabiegowy

Oczekujemy: - dyspozycyjności 2-3 dni w tygodniu - skrupulatności i zaangażowania - otwartości - wysokiej kultury osobistej

Zapraszamy do kontaktu również lekarzy po stażu ?

W CV prosimy zawszeć klauzulę: Wyrażam zgodę dla OQP.agency na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

?KONTAKT Anita Nowicka Tel: 733 203 682 E-mail: anita.nowicka@oqp.agency

Czy
wiesz, że...
  • Niektóre serwisy oferują płatne kalendarze online, u nas nie ma za to dodatkowych opłat.
  • Szkliwo zębów jest najtwardszą substancją w ciele człowieka.
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X