Zatrudnię - Lekarz Dentysta

Aktualizacja
Maszewski Dental Clinic LOGO RGB 01

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Kujawskoa-pomorskie
Miasto
Grudziądz
Telefon kontaktowy
721-096-550

Maszewski Dental Clinic i Klinika Stomatologiczna Perfekt Smile

W związku z dynamicznym rozwojem Klinik Stomatologicznych Maszewski Dental Clinic i Perfekt Smile mieszczących się w Grudziądzu i Brodnicy, zatrudnimy lekarzy dentystów z pasją. Nasz zespół ekspertów jest gotowy do pracy właśnie z Tobą.

Oferujemy:

-Elastyczny czas pracy, -Pracę z wykwalifikowanym zespołem składający się z lekarzy i asystentek pracujących na ,,4’’i ,,6’’ rąk, -Pracę na nowoczesnym sprzęcie: *skaner Primescan Dentsply, *skaner Cerec Omnicam, *mikroskop CarlZeiss Extaro 300; *wirówka L-PRF Intraspin; *Endomotor Reciproc Gold VDW, *nowoczesne endometry, *systemy implantologiczne AstraTech, Aadva *unity A-Dec 500, *Tomograf komputerowy 3D Kodak Carestream, *Pantomograf Kodak Carestream, *wewnątrzustne aparaty rentgenowskie CS2200 i wiele innych, -Doskonała lokalizacja – godzina drogi z Gdańska, Bydgoszczy, Torunia, Włocławka, -Materiały stomatologicznej najwyższej jakości zamawiane przez Klinikę, -Ergonomiczne gabinety stomatologiczne, -Zapewniamy pacjentów 5 dni w tygodniu w oparciu o prywatną praktykę stomatologiczną, -Wysokie wynagrodzenie, -Wspólne przerwy na lunch, -Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach, -Pomoc w znalezieniu mieszkania 2,3,4 pokojowego w Grudziądzu lub Brodnicy.

Szukamy: -Osoby pasjonującej się stomatologią, -Osoby, gotowej podnosić swoje kwalifikacje w wybranych dziedzinach stomatologicznych, -Osoby uśmiechniętej, lubiącą pracę w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres e-mail lukasz.przeracki@perfektsmile.pl lub telefonicznie 721-096-550.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X