zatrudnie dentyste, implantologa, ortodonte

Hot
Updated
zatrudnie dentyste, implantologa, ortodonte

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Rugby, Birmingham
Telefon kontaktowy
+447828208334
E-mail kontaktowy

Praca dla somatologow; dentysta, ortodonta, implantolog, w Angli - Midlands, Stala lub dojazdy, wynagordzenie prowizja od obrotu, Informacje o firmie www.polmedmidlands.co.uk 40 % od obrotu, praca na kontrakt na stale lub w przypadku implantologa lub ortodonty mozliwe przyjazdy na weekendy, konieczna rejestracja w GDC oraz dodatkowa wlasna polisa OC. Jezyk angielski sredniozaawansowany, dodatkowy rosyjski mile wiedziany. Pomoc w zakwaterowaniu, otworzeniu dzialalnosci i innych formalnosciach. Gabinety wyposazone w nowoczesny sprzet, zagwarantowane assystentki z doswiadczeniem i higienistki. reszta w emailach bezposredno zainteresowanymi, prosimy o CV w zalaczeniu do emaili.

Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Według Akademii Stomatologii Ogólnej, przeciętny człowiek szczotkuje zęby tylko 45 do 70 sekund. Zalecana ilość czasu wynosi 2-3 minuty.
  • Dzieci śmieją się około 400 razy dziennie. Dorośli ... tylko 15.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X