Szczegóły opinii

1.9 2
Logo-yesdent-11
Kliniki i poradnie Wrzesień 24, 2019 917
Nie polecam
Ocena ogólna
 
1.0
Czystość
 
1.0
Jakość usług
 
1.0
Podejście do pacjenta
 
1.0
Dobre ceny
 
1.0
Wposażenie
 
1.0
Pani M. przeprowadziła u mnie leczenie kanałowe pod mikroskopem. Po pewnym czasie okazało się, że mam dużą infekcję, która dochodzi do kości, może przenieść się na inne zęby. Wróciłam do Pani, żeby sprawdziła co się dzieje i poprawiła wypełnienie, stwierdzała ona (bez otwierania zęba, bazując na zdjęciu), że wszystko bardzo dobrze zrobiła i że czasami tak się po prostu zdarza, a teraz już jest za późno i zostaje zrobienie implantu, można spróbować resekcji zęba, ale ona nie gwarantuje sukcesu. Poszłam do innej specjalistki, która otworzyła ząb (wypełnienie w środku było miękkie, napowietrzone) i przeprowadziła ponownie leczenie kanałowe pod mikroskopem. Właśnie jestem po kontroli, po infekcji nie ma śladu, skończyło się na dwóch wizytach, ząb uratowany i zaoszczędzone kilkanaście tysięcy złotych. Nie wiem czy to brak kompetencji, naciąganie klientów na drogie leczenie czy może po prostu zwykła złośliwość, ale szczerze nie polecam, jeśli chcą Państwo zaoszczędzić czas, pieniądze i zęby.
A
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
  • Pacjenci korzystający z usług w ramach NFZ o 9% częściej deklarują, że boją się dentysty.
  • Dentyści cenią sobie porządek, czystość, wodę mineralną, trzy godziny bez jedzenia i rozmownych pacjentów
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>