Szczegóły opinii

1.9 2
Logo-yesdent-11
Kliniki i poradnie Wrzesień 24, 2019 917
Brak szacunku względem pacjenta
Ocena ogólna
 
2.8
Czystość
 
4.0
Jakość usług
 
1.0
Podejście do pacjenta
 
1.0
Dobre ceny
 
3.0
Wposażenie
 
5.0
Przejechałam 170 km w jedna stronę do centrum Yes Dent po raz pierwszy gdyż zalecono mi antybiotyk i powiedziano ze tylko i wyłącznie muszę odebrać go tego samego dnia, (była to godzina 15) jeśli zależy mi na wizycie w celu usunięcia zęba.

Odebrałam receptę oraz ustalona została data na wizytę-następny tydzień.
Pojawiłam się w gabinecie przed czasem i przyznam ze niestety praca przy zębach jest dla mnie okropną fobią i łączy się z niesamowitym stresem. Nie wspomniałam nawet o szczekościsku który jest okropnie bolesny na co dzień a zabieg miał przynieść ulgę.
Po 30 minutach pani pracująca oznajmiła mi jak i również pacjentowi czekającemu wraz ze mną na poczekalni ze niestety

„ Doktor zapomniał ze miał pacjentów i jest znacznie za daleko żeby przyjechać”.

Pani przeprosiła za zaistniałą sytuacje a termin został przeniesiony o kolejny tydzień.
Brak profesjonalizmu a sprawa z pewnością zostanie zamieciona pod dywan.
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Dentysta rozpoczyna badania wstępnymi oględzinami, często poprzedzonymi słowami: Proszę powiedzieć "Aaaaa"
  • Szkliwo zębów jest najtwardszą substancją w ciele człowieka.
  • Ludzie, którzy są praworęczny zazwyczaj żują pokarm na prawej stronie ust. Leworęczni - po lewej stronie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>