Wynajmę lokal pod klinikę stomatologiczną lub przychodnię lekarską

Aktualizacja
Wynajmę lokal pod klinikę stomatologiczną lub przychodnię lekarską

Oferuję lokal

Powierzchnia (w metrach kw)
300
Cena (w zł)
16000
Rodzaj rozliczania
Miesięcznie - wynajem
Województwo
Śląskie
Miasto
Gliwice
Telefon kontaktowy
535226893
Przeznaczenie lokalu
  • Gabinet
Wyposażenie lokalu
  • Możliwość wykończenia lokalu zgodnie z wytycznymi najemcy

Oferuję nowoczesną powierzchnię użytkową w Centrum Gliwic. Dostępna powierzchnia elastyczna od 300m2 do nawet 600m2. Projekt realizowany w formie campusu typu mixed-use, łączący funkcję biurową z usługową, którego celem jest dostarczanie nie tylko komfortowych miejsc pracy w ramach najwyższej jakości powierzchni, ale też kreowanie powierzchni stanowiących odpowiedź na potrzeby życia codziennego pracowników powierzchni biurowych i ich rodzin. Najważniejsze atuty: - Duży parking podziemny oraz naziemny, - Możliwość własnej adaptacji pomieszczeń, - Otoczenie dużych osiedli mieszkaniowych, - Bliskość DTŚ - Centrum przesiadkowe obsługujące bezpośrednio połączenie z dworcem autobusowym a DL PRIME - Użytkownicy obiektu mają dostęp do obiektu 24/7. W nieruchomości zastosowano system kontroli dostępu oraz monitoring zabezpieczający wejścia szybkobieżnych wind, wjazd do garażu oraz wejścia do strefy biurowej.

LOKAL IDEALNY POD DZIAŁALNOŚĆ PRZYCHODNI LEKARSKIEJ, KLINIKI DENTYSTYCZNEJ! TERMIN ODDANIA DO UŻYTKU: I kwartał 2022

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X