Wynajmę lokal pod gabinet 150m2

Aktualizacja

Szukam lokalu

Województwo
Łódzkie
Misto
Łódź
Telefon kontaktowy
693723220
Przeznaczenie lokalu
Gabinet

Wynajmę lokal pod gabinet. Osiedle Retkinia w Łodzi, dostępne bezpłatne miejsca parkingowe. 1 piętro, dostępna winda.

Oferujemy Państwu na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 150 m² położony w Łodzi przy ul.Retkińskiej 70. Budynek, w którym znajduje się przeznaczony do wynajmu lokal położony jest na osiedlu Retkinia, w południowo-zachodniej części Łodzi, na terenie dawnej dzielnicy Polesie.

Lokal znajduje się na 1 piętrze dwukondygnacyjnego budynku usługowo-handlowego w jego części frontowej, posiada jedno główne wejście a okna (witryny) skierowane są bezpośrednio na ulicę Retkińską, dając tym samym możliwość wykorzystania przestrzeni do umieszczenia baneru czy informacji z reklamą o prowadzonej działalności. Obiekt jest monitorowany. Wysokość pomieszczeń wynosi 3m. Lokal posiada część wspólną w postaci otwartej klatki schodowej i windy współdzielonej z obecnym najemcą sąsiedniego lokalu, tj. przychodnią Valeo. Dodatkową zaletę stanowi bezpłatny parking zlokalizowany tuż przy budynku, pozostający do dyspozycji gości. Droga dojazdowa asfaltowa.

Lokal nie jest umeblowany, jest po przeprowadzonym gruntownym remoncie, klimatyzowany, gotowy do wynajmu. Składa się z wc, łazienki z prysznicem, pomieszczenia socjalnego – kuchni, 2 zamykanych pomieszczeń oraz dużego pomieszczenia typu open space. Dodatkowe wc dostępne na klatce schodowej.

Dostępne media: - prąd - woda miejska (ciepła i zimna) - kanalizacja miejska - CO lokalne - internet (instalacja) - telefon (instalacja)

Do podanej kwoty najmu należy doliczyć koszty zużycia prądu, ogrzewania oraz wywozu odpadów. Rozliczenie kosztów dodatkowych odbywa się według zużycia.

W przypadku podpisania umowy najmu wymagana jest kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Minimalny okres najmu wynosi 12 miesięcy.

Zapraszam do kontaktu.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X