Wydzierżawię działający wyposażony gabinet z pacejentami

Aktualizacja
234 6
Wydzierżawię działający wyposażony gabinet z pacejentami

Oferuję lokal

Powierzchnia (w metrach kw)
38
Cena (w zł)
7000
Rodzaj rozliczania
Miesięcznie - wynajem
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
E-mail kontaktowy
Przeznaczenie lokalu
  • Gabinet
Wyposażenie lokalu
  • kompletny sprzęt stomatologiczny

Wydzierżawię działający gabinet stomatologiczny w Warszawie Marymont/Bielany. Jedyny gabinet na dużym osiedlu, działający nieprzerwanie od roku 1993, jestem właścicielem od roku 2005. Bardzo duża baza sympatycznych, wiernych pacjentów, związanych z gabinetem od lat. Wejście z ulicy i duży (bezpłatny) parking przed gabinetem, klimatyzacja. Poczekalnia z przedsionkiem, pomieszczenie socjalne, gabinet , toaleta dla pacjentów i dla personelu. Unit Ekodent sprawny i gotowy do pracy, pompa, kompresor Ekom, rentgen Planmeca i radiowizjografia Carestream - rvg wykonywane bez konieczności schodzenia pacjenta z fotela. Gabinet dobrze prowadzony i zarządzany, świetne opinie wśród pacjentów ( ocena w Google 4,8*). Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt drogą mailową.

Wydzierżawię działający gabinet stomatologiczny w Warszawie Marymont/Bielany. Jedyny gabinet na dużym osiedlu, działający nieprzerwanie od roku 1993, jestem właścicielem od roku 2005. Bardzo duża baza sympatycznych, wiernych pacjentów, związanych z gabinetem od lat. Wejście z ulicy i duży (bezpłatny) parking przed gabinetem, klimatyzacja. Poczekalnia z przedsionkiem, pomieszczenie socjalne, gabinet , toaleta dla pacjentów i dla personelu. Unit Ekodent sprawny i gotowy do pracy, pompa, kompresor Ekom, rentgen Planmeca i radiowizjografia Carestream - rvg wykonywane bez konieczności schodzenia pacjenta z fotela. Gabinet dobrze prowadzony i zarządzany, świetne opinie wśród pacjentów ( ocena w Google 4,8*). Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt drogą mailową.

Czy
wiesz, że...
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
  • 60% Polaków deklaruje, że woli zażywać leki przeciwbólowe, w razie bólu zęba i przeczekać go, niż udać się do stomatologa.
  • 80% ludzi nie jest zadowolona ze swojego uśmiechu.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>