Toruń Ortodonta Lekarz Dentysta

Updated

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Kujawskoa-pomorskie
Miasto
Toruń
Telefon kontaktowy
731 644 255
E-mail kontaktowy

Praca dla Lekarzy Dentystów w prywatnej klinice stomatologicznej w Toruniu. Serdecznie Zapraszamy Do Współpracy Lekarza Stomatologa oraz Ortodontę.

Nasza klinika to nie tylko nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne i wykwalifikowana kadra. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie – jesteśmy na rynku już 26 lat - czego przykładem są setki zadowolonych pacjentów. Posiadamy duży zakres usług stomatologicznych. Używamy najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych sprzętów a naszą misją jest profesjonalna i kompleksowa opieka nad pacjentem.

(Oferujemy) Otwarte i elastyczne podejście do współpracy (jesteśmy otwarci do rozmowę pod kątem rozwoju czy też zmian w naszej klinice Atrakcyjne wynagrodzenie Placówkę nowoczesną i przodującą na rynku, nieustannie rozwijającą się Grafik zapełniony pacjentami prywatnymi Wykonujemy pełen zakres usług stomatologicznych – leczenie kanałowe pod mikroskopem, ortodoncję, chirurgię stomatologiczną, protetykę, stomatologię zachowawczą oraz implantologię. Tylko materiały z najwyższej półki. Dobrą i przyjazną atmosferę pracy Specjalnie zaprojektowane gabinety, zapewniające komfort pracy lekarzowi i bardzo dużą funkcjonalność. Tomograf, Cefalometr, Rtg punktowe, endomotory, endometry, nóż do pizochirurgii, mikroskopy.

(Oczekujemy i poszukujemy lekarzy, którzy) Pragną uczyć się i rozwijać pod okiem specjalistów Nastawieni są na rodzinną atmosferę, dobre fluidy i wzajemną współpracę Którzy rozumieją potrzeby pacjenta i starają się świadczyć usługi o dobrej jakości Chcą w przyszłości realizować co raz większe plany leczenia

(Miejsce) Nasze obie placówki są dogodnie zlokalizowane, dzięki czemu dojazd nie będzie stanowić dla Ciebie problemu. Zapraszam do kontaktu.

(Telefon) 731 644 255 (e-mail) rekrutacjadentalway2@gmail.com

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X