Technik Dentystyczny - Yellow-Med Rybnik

Updated
Technik Dentystyczny - Yellow-Med Rybnik

praca

Stanowisko
Technik dentystyczny
Województwo
Śląskie
Miasto
Rybnik

Dołącz do zespołu Laboratorium Inżynierii Dentystycznej CAD/CAM Yellow-Med!

Rybnik, ul. Gliwicka 69

Oferujemy: -zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, -wzajemną pomoc i wsparcie współpracowników, -współpracę pomiędzy pracownią protetyczną a klinikami stomatologicznymi.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: -wytwarzanie prac na podbudowie cyrkonowej, metalowej, e-max, nakłady kompozytowe, na implantach

Jeśli: - posiadasz wykształcenie kierunkowe – technik dentystyczny, - masz 3-letnie doświadczenie w zakresie napalania porcelany - chcesz się dalej rozwijać w obszarze protetyki i doskonalić swoje umiejętności, - jesteś osobą zaangażowaną i dokładną, - potrafisz współpracować z lekarzami i pacjentami Ta oferta jest dla Ciebie!

Wyślij swoje CV na adres email. Mile widziane również zdjęcia dokumentujące wykonane prace.

Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci korzystający z usług w ramach NFZ o 9% częściej deklarują, że boją się dentysty.
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X