Szukamy endodonty

Aktualizacja
114 0

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Tarnowskie Góry
Telefon kontaktowy
600079741
E-mail kontaktowy

Ultra-nowoczesny, wielostanowiskowy gabinet stomatologiczny FreshMedica w Tarnowskich Górach nawiąże współpracę ze stomatologiem lubującym się zwłaszcza w endodoncji ?

Na miejscu mamy wykwalifikowany personel lekarzy po specjalizacji ze stomatologii dziecięcej, ortodoncji, stomatologii zachowawczej i endodoncji, protetyki stomatologicznej i chirurgii stomatologicznej Sprzęt posiadamy w zasadzie każdy, ale żeby coś napisać to posiadamy pełną diagnostykę RTG – tomograf KaVo w tym oczywiście ENDO CT 5×5, mikroskop Zeiss Extaro 300, Super Endo B&L, wirówka PRF, piezo Mectron, skaner Trios3 3Shape, drukarkę 3D Formlabs 3 do szablonów i prac tymczasowych. Nie oszczędzamy też na materiałach ?

Praca ofc na 4 ręce. Całkiem u nas ładnie i chłodno – zdjęcia poniżej. Mamy też ekspres do kawy (widzę że bez tego nie ma co ogłoszenia dawać)

Oferujemy również duże możliwości rozwoju i testowanie pionierskich rozwiązań. Prowadzimy autorski projekt, w którym tworzymy nawigację stomatologiczną (implantologiczną i endodontyczną) w środowisku rzeczywistości rozszerzonej – będzie można pobawić się w ninja access ? https://www.youtube.com/watch?v=lJW0BMjZvJ0&ab_channel=narvi

Chętnie przygarnęlibyśmy kogoś nie bojącego się rozwiązań cyfrowych

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X