Szukam Lekarza Ortodontę

Aktualizacja
Szukam Lekarza Ortodontę

praca

Stanowisko
Dentysta po specjalizacji
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Żyrardów
Telefon kontaktowy
733203682
E-mail kontaktowy

Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Żyrardowie oferuje swoim pacjentom leczenie z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji, dziecięcej, ortodoncji, estetycznej, protetyki, implantologii i chirurgii.

Zapraszamy do współpracy LEKARZA ORTODONTĘ

Proponujemy: - możliwość pracy 2 dni w miesiącu - współpracę z chirurgiem szczękowo-twarzowym - asystę na cztery ręce - nowoczesne gabinety

Oczekujemy: - skrupulatności i zaangażowania - odpowiedzialności

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez przesłanie CV. W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

KONTAKT: Anita Nowicka Telefon: 733 203 682 E-mail: anita.nowicka@oqp.agency

Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Pacjenci korzystający z usług w ramach NFZ o 9% częściej deklarują, że boją się dentysty.
  • 50% osób podczas spotkania w pierwszej kolejności zwraca uwagę na uśmiech drugiej osoby.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X