Stomo Clinic Wrocław - Stomatolog

Updated
logo kwadrat TURKUS

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Telefon kontaktowy
534009002
E-mail kontaktowy

Nawiążemy współpracę z lekarzem stomatologii: Stomatologii zachowawczej Protetyka Endodoncji Mikroskopowej Stomatologia Estetyczna

Stomo Clinic nawiąże współpracę z doświadczonym lekarzem dentystą w zakresie Stomatologii zachowawczej Protetyka Endodoncji Mikroskopowej Stomatologia Estetyczna

Oferujemy: pracę na 4 ręce z wykwalifikowaną asystą z doświadczeniem przy pracy z endodontą wparcie zespołu asystentek oraz osób pracujących w Stomo Clinic w codziennej pracy Możliwa praca 2 lub 3 dni w tygodniu.

oczekujemy: doświadczenia w pracy dużego poczucia humoru chęci do podnoszenia umiejętności

"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji Indywidualna Praktyka Lekarska Anna Duda z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kruczej 2A/2B (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Czy
wiesz, że...
  • Dentyści cenią sobie porządek, czystość, wodę mineralną, trzy godziny bez jedzenia i rozmownych pacjentów
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • Mamy takie czasy, że prócz śmierci i podatków, pewną masz jeszcze próchnicę.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X