Szczegóły opinii

5.0 2
Gabinety prywatne Listopad 18, 2019 781
Bardzo dobry dentysta
Ocena ogólna
 
5.0
Czystość
 
5.0
Jakość usług
 
5.0
Podejście do pacjenta
 
5.0
Dobre ceny
 
5.0
Wposażenie
 
5.0
Bardzo polecam gabinet Pana Sławka. Leczenie , sprzęt i podejście do pacjenta na perfekcyjnym poziomie.
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Dentyści cenią sobie porządek, czystość, wodę mineralną, trzy godziny bez jedzenia i rozmownych pacjentów
  • Szkliwo zębów jest najtwardszą substancją w ciele człowieka.
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>