Stomatolog- Zielonka k./ Warszawy

Hot
Aktualizacja
Stomatolog- Zielonka k./ Warszawy

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Zielonka k. Warszawy
Telefon kontaktowy
22 39 456 98
E-mail kontaktowy

4MEDIC jest specjalistyczną agencją rekrutacyjną zajmującą się w profesjonalnym doborem kandydatów do firm z branży medycznej. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: LEKARZ STOMATOLOG Charakter pracy: * Praca w renomowanym wielospecjalistycznym centrum medycznym w Zielonce (bardzo dobry dojazd z Warszawy) * Leczenie z zakresu stomatologii ogólnej * Praca z wykwalifikowaną asystą Oczekujemy od kandydata: * Minimum 1-2 lata doświadczenia * Dobrego kontaktu z pacjentem * Umiejętności dobrej organizacji pracy Pracodawca zapewnia: * Pracę na 2 dni w tygodniu lub więcej * Wysoką prowizję * Możliwość wynajęcia mieszkania służbowego * Pracę w gabinetach wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt * Możliwość rozwoju zawodowego Oczekujemy na Państwa aplikacje do 19.04.2009r.

Czy
wiesz, że...
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
  • 50% osób podczas spotkania w pierwszej kolejności zwraca uwagę na uśmiech drugiej osoby.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X