Stomatolodzy Nysa , Opole i okolice

Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Opolskie
Miasto
Opole
Telefon kontaktowy
731644255

Znana oraz renomowana klinika stomatologiczna poszukuje lekarzy stomatologów. Jesteśmy zainteresowani współpracą z : lekarzem ortodontą stomatologiem zachowawczym Lekarzami chcącymi odbyć staż w naszej klinice lub młodymi lekarzami po stażu.

Oferujemy : - Bazę około 10 000 pacjentów - Atrakcyjne wynagrodzenie - Elastyczny grafik uwzględniający Twoje potrzeby - Dyplomowany i wykwalifikowany personel pomocniczy - Wsparcie profesjonalistów z naszego zespołu - Nowoczesne zaplecze lokalowe i sprzętowa - Cztery w pełni wyposażone gabinety - Komfortowe zaplecze socjalne Gwarantujemy pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w elastycznych godzinach pracy w bardzo atrakcyjnych systemach wynagrodzenia. Poprzez standardy pracy naszej placówki staramy się aby nasi lekarze mogli w jak najbardziej komfortowy sposób obsługiwać pacjentów, koncentrując się wyłącznie na czynnościach medycznych. Asystentki odpowiadają za organizacje pracy gabinetu, obsługę narzędzi oraz przygotowywanie materiałów i stanowiska pracy lekarza. Rejestracja dba o kontakt i informację pomiędzy gabinetem a pacjentami, odpowiada za dokumentację i administrację gabinetu oraz organizuje grafik przyjęć pacjentów. Menedżer dopełni wszelkich starań aby praca przebiegała płynnie bez zakłóceń zarówno ze strony wyposażenia, sprzętu jak i w relacjach z personelem i pacjentami. Cenimy czas naszego personelu, staramy się więc aby w trakcie pracy lekarza nie było zbędnych przerw w przyjmowaniu pacjentów.

Oczekujemy : - profesjonalnego podejścia do pracy z pacjentem - umiejętności budowania relacji z pacjentem - wysokiej kultury osobistej - terminowości oraz dyspozycyjności i punktualności w ustalonych godzinach - mile będą widziane chęci do rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności w naszym zespole

Kontakt : rekrutacja dentalway2@gmail.com Tel : 731 644 255

Opole , Nysa oraz okolice

Czy
wiesz, że...
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • Według Akademii Stomatologii Ogólnej, przeciętny człowiek szczotkuje zęby tylko 45 do 70 sekund. Zalecana ilość czasu wynosi 2-3 minuty.
  • Czas może zabrać zęby, ale nie zabierze uśmiechu.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X