Sprzedam kompletne wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Aktualizacja
Sprzedam kompletne wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Giełda

Oferta przeznaczona dla
  • Gabinetu
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
E-mail kontaktowy
Telefon kontaktowy
604198361

W związku z planowanym przejściem na emeryturę, sprzedam kompletne wyposażenie gabinetu stomatologiczno - ortodontycznego. Sprzęt jest bardzo zadbany, był regularnie serwisowany, jest mało wyeksploatowany. Był używany przez jedną osobę w gabinecie ortodontycznym tylko przez 3 dni w tygodniu.

Całość wyposażenia znajduje się w funkcjonującym obecnie gabinecie realizującym kontrakt z NFZ. Wszystkie urządzenia posiadają instrukcję obsługi, paszporty techniczne, pełną dokumentację dopuszczającą do eksploatacji.

Cena za całość: 15 000 zł.

W związku z planowanym przejściem na emeryturę, sprzedam kompletne wyposażenie gabinetu stomatologiczno - ortodontycznego. W jego skład wchodzą:

1. Unit DENTANA - lampa - 5 rękawów od góry - 1-strzykawko-dmuchawka, 1-ultradźwięki, 1-mikrosilnik, 1-turbina, 1- rezerwa - ruchomy blok spluwaczki - ślinociąg - przełącznik wyboru pracy z wodą lub bez - przycisk do napełniania kubka z wodą i spłukiwania spluwaczki - panel do sterowania oświetlenia oraz pracy fotela - sprężarka - końcówki - 2 szt. turbina, 2 szt. kątnice, 1 szt. prostnica

2. Fotel stomatologiczny Żywiec z nieuszkodzoną tapicerką, sterowany z panelu unitu

3. Autoklaw Exacta Mocom 17 L - pojemnik z przewodem do wody - drukarka zewnętrzna

4. Aparat RTG punktowy Planmeca - w komplecie - parawan jezdny, fartuch ochronny z osłoną na tarczycę, wywoływarka półautomatyczna Durr Dental XR 42, nakładka przedłużająca tubus 30 cm /ograniczająca wiązkę promieni, trzymadełka do techniki kąta prostego - pełna dokumentacja osłon radiologicznych w gabinecie - dopuszczająca - aparat rtg do eksploatacji w tym lokalu

5. Meble gabinetowe - białe szafki wiszące i stojące, zamykane, stolik w stylu biurka

6. Narzędzia stomatologiczne 24 zestawy diagnostyczne 26 szt. kleszczy BERTENA 17 szt. dźwigni BERTENA 45 szt. kuleczki dwustronne 34 szt. nakładacze dwustronne 7 szt. nakladaczy do amalgamatu 4 szt. łyżeczki zębodołowe 48 szt. łyżki wyciskowe metalowe - różne rozmiary 6 szt. nakładaczy z azotkiem tytanu 1 szt. odgryzacz kostny

Sprzęt jest bardzo zadbany, był regularnie serwisowany, jest mało wyeksploatowany. Był używany przez jedną osobę w gabinecie ortodontycznym tylko przez 3 dni w tygodniu.

Całość wyposażenia znajduje się w funkcjonującym obecnie gabinecie realizującym kontrakt z NFZ. Wszystkie urządzenia posiadają instrukcę obsługi, paszporty techniczne, pełną dokumentację dopuszczającą do eksploatacji.

Odbiór sprzętu osobisty, koszty transportu pokrywa kupujący.

Dla zainteresowanych pozostaniem w tym lokalu podaję, że jest możliwość kontynuowania umowy najmu na co najmniej 10 lat. Lokal ma 25 m kw. cena najmu jest bardzo przystępna i obejmuje: -opłatę za sprzątanie, - wodę, prąd i ogrzewanie oraz tzw. części wspólne.

Lokal posiada pełną dokumentację dopuszczającą go do eksploatacji - protokół kominiarski i elektryczny oraz decyzje sanepidu. Lokal spełnia wszystkie warunki określone przez NFZ przy zawieraniu kontraktu: - podjazd dla niepełnosprawnych, - parking, - winda oraz toalety przystosowane dla niepełnosprawnych.

Przy budynku jest duży parking. W lokalizacji są liczne biura, gabinety lekarskie i rehabilitacja oraz restauracja. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy oraz centra handlowe.

Jest możliwość umówienia się w gabinecie w celu obejrzenia wyposażenia. Kontakt telefoniczny po godz. 18.00.

Czy
wiesz, że...
  • Włosie szczoteczki były pierwotnie wykonane z krowiej sierści.
  • 82% badanych informuje, że nie jest zadowolona nie jest zadowolona do końca ze swojego uśmiechu, 60% jako przyczynę niezadowolenia podaje barwę zębów
  • Dentofobia w Polsce sięga 80%, z czego około 16% badanych określa strach jako paraliżujący.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X