scaner do zdjec zebowych plus rentgen i wiecej

Updated
scaner  do zdjec zebowych plus rentgen i wiecej

Giełda

Oferta przeznaczona dla
  • Gabinetu
Miasto
Lodz
Województwo
Łódzkie
E-mail kontaktowy
Telefon kontaktowy
516800330

Do sprzedania nowy scaner PSPX firmy IMAGING ACTEON do odtworzenia zdjec zebowych z oprogramowaniem ,rentgenem sciennym CORIX MEDICAL SYSTEMS oraz 2 komputery marki Del ,monitor i wiecej

Nowoczesny scaner bezprzewodowy do natychmiastowego ogladania zdjec zebowych bez uzycia odczynnikow chemicznych . Przy uzyciu miekkiej plytki fosforanowej mozliwosc zrobienia roznego rodzaju zdjec typu: bi-wings ,FMX,long cone -po RCT i innych . Kompatibilny aparat rentgenowski daje mozliwosc wyboru grupy zebow i regulacji natezenia pradu oraz zmniejszenia promieniowania uzytego do zdjecia zebowego. Oprogramowanie pozwala na gromadzenie zdjec pacjentow w Master komputer marki Del ,drugi komputer sluzy do dodawanie zdjec do recordow pacjentow , przesylania zdjec do ubezpieczalni lub gabinetu specjalisty i inne mozliwosci . Do calosci sprzetu jest specjalny stol z mozliwoscia przesuwania jego w rozne miejsca gabinetu . Dodatkowo zestaw do wykonywania zdjec w prawidlowej projekcji , zapasowe plytki fosforanowe ,fartuch olowiany .Zestaw oferowany w calosci do sprzedazy .

Czy
wiesz, że...
  • 50% osób podczas spotkania w pierwszej kolejności zwraca uwagę na uśmiech drugiej osoby.
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • Jedną z zalet starości to możliwość śpiewania i mycia zębów jednocześnie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X