Szczegóły opinii

5.0 1
polecam serdecznie klinikę S Dental w Piasecznie
Ocena ogólna
 
5.0
Czystość
 
5.0
Jakość usług
 
5.0
Podejście do pacjenta
 
5.0
Dobre ceny
 
5.0
Wposażenie
 
5.0
Jestem bardzo zadowolona z opieki stomatologiczno protetycznej lekarzy w klinice S Dental w Piasecznie. Profesjonalne i fachowe podejście do pacjenta oraz życzliwe podejście spowodowały , że korzystam z leczenia w tej klinice od wielu lat.
POLECAM!!!
A
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 25 0

Komentarze

Masz już konto?
Czy
wiesz, że...
  • Rekin w ciągu życia około 40 razy wymienia uzębienie.
  • Ludzie, którzy są praworęczny zazwyczaj żują pokarm na prawej stronie ust. Leworęczni - po lewej stronie.
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>