Protetyk

Aktualizacja
Protetyk

praca

Stanowisko
Dentysta po specjalizacji
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
Telefon kontaktowy
604 502 102

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się centrum medycznym. Przez 20 lat obecności na rynku osiągnęliśmy pozycję zaufanego partnera wśród swoich Pacjentów. Realizujemy szeroką gamę usług medycznych, począwszy od Podstawowej Opieki Zdrowotnej, poprzez dostęp do prywatnych gabinetów, a skończywszy na wysoko wykwalifikowanych lekarzy - specjalistów. Dużą wagę przykładamy do tego, by zwracające się do naszych lekarzy osoby znalazły nie tylko fachową i skuteczną pomoc medyczną, ale również ciepło, życzliwość i zrozumienie dla swoich obaw i problemów. Corten Medic świadczy usługi medyczne w 8 placówkach na teranie Warszawy (w dzielnicach-Śródmieście, Ursynów, Mokotów, Praga Północ) oraz w Radomiu.

Obecnie poszukujemy do naszej placówki Lekarza Protetyka z ukończoną specjalizacją lekarską, który będzie odpowiedzialny za konsultacje pacjentów w ramach NFZ oraz dla pacjentów komercyjnych.

Lekarz Protetyki Stomatologicznej

Wymagania:

- ukończona specjalizacja lekarska lub osoba po trzecim roku specjalizacji,

- aktualne prawo wykonywania zawodu,

- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

- formę zatrudnienia w oparciu o umowę cywilnoprawną o współpracy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- godziny pracy do uzgodnienia

- wykwalifikowany personel wspomagający pracę lekarza

- gabinet wyposażony w wysokiej klasy sprzęt dentystyczny

- nowoczesne rozwiązania informatyczne

- przyjazna atmosfera w pracy

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 604 502 102 lub przesłanie aplikacji z poniższą klauzulą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Corten Medic Tomasz Sikora z siedzibą w Warszawie (02-784), przy ul. Dunikowskiego 10 w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo:

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Corten Medic Tomasz Sikora". W przypadku nie umieszczenia odpowiedniej klauzuli aplikacja nie weźmie udziału w procesie rekrutacyjny

Czy
wiesz, że...
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Dentyści cenią sobie porządek, czystość, wodę mineralną, trzy godziny bez jedzenia i rozmownych pacjentów
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X