Praca w Czechy, wysokie zarobki, dla Lekarzy Stomatologów

Hot
Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Czechy, Czeskie Budziejowice 370 05, ulica M. Chlajna 1493/25
Telefon kontaktowy
+420 608 156 070

„ProŽivot Centrum Stomatologie“ zaprasza do współpracy Lekarzy Stomatologów w związku z dalszym rozwojem.

Poszukujemy do pracy lekarzy dentystów do stomatologii zachowawczej w tym głównie endodoncji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dużą bazę pacjentów oraz materiały i sprzęt wysokiej jakości.

Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów: - posiadających prawo wykonywania zawodu, - mile widziany tytuł Lekarza Specjalisty bądź w trakcie specjalizacji, - z doświadczeniem w pracy z Pacjentem w zabiegach z zakresu ortodoncji stomatologicznej, - absolwenty stomatologii.

Chętnie zatrudnimy cudzoziemców.

Miejsce pracy: ProŽivot s.r.o. Czechy, Czeskie Budziejowice 370 05, ulica M. Chlajna 1493/25.

Oferujemy: Komfortowe stanowisko pracy. Pracę dla lekarza 4-5 dni w tygodniu. Elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy z możliwością noclegu. Praca dwuzmianowa. Godziny pracy: 7 - 15 godzina i 13 - 21 godzina. Pracę w zgranym i doświadczonym zespole lekaly. Konkurencyjne wynagrodzenie - od 47 000 do 70 000 CZK (1 800 - 2 700 Euro) (brutto) / miesiąc. Możliwość rozwoju zawodowego z zakresu leczenia zachowawczego, endodoncji, protetyki. Kompleksową organizację i komfort pracy w gabinecie (zapewniamy asystę, wyposażenie, wysokiej jakości materiały stomatologiczne, obsługę administracyjną). Możliwość ustalenia indywidualnych standardów przyjęcia pacjenta. Wsparcie prawne w zakresie ochrony przed roszczeniami pacjentów. Asystencja w kwestiach przeniesienia się dla ciebie i twojej rodziny na ziemię Czeską. Asystencja w kwestii adaptacji językowej. Pobyt w kulturalnie i infrastrukturnie rozwiniętym mieście ze świetną ekologię.

Opis wymagań: Dokładność i skrupulatność. Potrzeba ciągłego podnoszenie kompetencji. Motywacja do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji. Zdolność do wdrażania nowych technik terapeutycznych i technologii cyfrowych w stomatologii.

Do Twoich zadań należeć będzie: Kompleksowa opieka nad Pacjentem. Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych w „ProŽivot Centrum Stomatologie”.

Zapraszamy do kontaktu chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Osoba kontaktowa: Vitalii Tokarenko Telefon: +420 608 156 070 Adres e-mail: tokarenkovitalii@gmail.com

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X