Praca - Lekarz dentysta - Konin

Aktualizacja
Praca - Lekarz dentysta - Konin

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Wielkopolskie
Miasto
Konin
E-mail kontaktowy

Przychodnia Stomatologiczna „Primus” w Koninie (woj. wielkopolskie) podejmie współpracę z lekarzem dentystą. Przychodnia jest czynna 7 dni w tygodniu.

Oferujemy: • nowoczesny sprzęt do endodoncji (GOLD RECIPROC, BEEFILL 2w1, VDW.ULTRA, mikroskop LEICA i inne), • gabinety wyposażone w aparaty do zdjęć wewnątrzustnych, • pracownia RTG (pantomograf z cefalostatem, CBCT 3D), • pracę na 4 ręce z doświadczonym personelem, • pracę wyłącznie z pacjentami prywatnymi, • możliwość specjalizowania się w dziedzinie periodontologii (akredytacja ministerialna).

Warunki dotyczące zakresu oraz rozliczeń do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt e-mail: praca@urbanprimus.pl

W wiadomości e-mail zawierającej CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez administratora – „Primus” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna Bożena Urban – dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U.UE.L.2016.119.1)”.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X