PRACA DLA STOMATOLOGA, WROCŁAW

Updated

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Telefon kontaktowy
531302269
E-mail kontaktowy

Stomatologia Lubczyńscy to jedna z najnowocześniejszych klinik we Wrocławiu. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie renomowanych producentów (m.in. endometry Morita, mikroskopy z torem wizyjnym, skaner wewnątrzustny, radiowizjografia). W jednym miejscu połączyliśmy wszystkie specjalizacje, ale przede wszystkim wielką pasję jaką jest stomatologia. Chcemy zapewnić naszym Pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Stomatologia Lubczyńscy to miejsce nie tylko przyjazne Pacjentom, ale również naszym Pracownikom. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lekarze, do których mamy nadzieję dołączysz!

W klinice Lubczyńscy stale się rozwijamy i aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Lekarz Dentysta - Stomatologia zachowawcza z endodoncją oraz protetyka

Gwarantujemy: - pracę w młodym zespole - pracę na nowoczesnym sprzęcie - wykwalifikowaną asystę pracującą na cztery, a nawet sześć rąk - miłą i sympatyczną atmosferę - elastyczne godziny pracy - możliwość rozpoczęcia specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz protetyki

Od Ciebie oczekujemy: - dyspozycyjności (minimum dwa dni w tygodniu) - umiejętności w leczeniu zachowawczym, endodontycznym - dobrego nastawienia do Pacjentów i Zespołu - chęci rozwoju we wdrażaniu najnowszych technik stomatologicznych Jeśli nasza wizja jest podobna do Twojej i jesteś zainteresowana/ny podjęciem z nami współpracy zapraszamy i prosimy o przesłanie Twojej aplikacji na adres:

e-mail: rekrutacja@lubczynscy.pl lub telefon 531 302 269

Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Niektóre serwisy oferują płatne kalendarze online, u nas nie ma za to dodatkowych opłat.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X