Praca dla Stomatologa- Bogatynia

Aktualizacja
Praca dla Stomatologa- Bogatynia

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Bogatynia
Telefon kontaktowy
731 644 255
E-mail kontaktowy

Szukamy do naszego zespołu Lekarza zainteresowanego stałym rozwojem, zaangażowanego i sumiennego w wykonywaniu swoich obowiązków. Znajdujemy się w Bogatyni, przy granicy Czeskiej i Niemieckiej, oddalonej o 60 km od Jeleniej Góry, około 85 km od Bolesławca.

Oczekiwania: · 5 letnie doświadczenie · Zainteresowanie leczeniem endodontycznym pod mikroskopem i protetyką · Chęć poszerzenia swojej wiedzy · Empatia, komunikatywność, umiejętność motywowania pacjentów do leczenia i omawiać plany leczenia · Nastawienie na dobry humor i przyjazną, rodzinną atmosferę w gabinecie

Warunki pracy: · Wynagrodzenie na poziomie 40% od obrotów · Pracę z wykwalifikowaną asystentką · Dużą bazę pacjentów i zapisy na 8 tygodni do przodu · Współpracę B2B · Wysokiej jakości materiały · Pokój socjalny · Parking do dyspozycji dla osób przyjezdnych · Możliwość noclegu w hotelu oddalonym ok. 500 metrów od gabinetu

Wyposażeni jesteśmy w: Mikroskop Seligi Smart Optic, system Reciproc silver, pilniki Protapery, RTG, pantomograf, cefalometria, znieczulenie komputerowe.

Zapraszamy do kontaktu: 731 644 255 lub rekrutacjaoqp3@gmail.com

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

Czy
wiesz, że...
  • Według Akademii Stomatologii Ogólnej, przeciętny człowiek szczotkuje zęby tylko 45 do 70 sekund. Zalecana ilość czasu wynosi 2-3 minuty.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • Dentysta rozpoczyna badania wstępnymi oględzinami, często poprzedzonymi słowami: Proszę powiedzieć "Aaaaa"
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X