Praca dla Ortodonty - Siedlce

Aktualizacja
113 1
Praca dla Ortodonty - Siedlce

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Siedlce
Telefon kontaktowy
731 644 255
E-mail kontaktowy

Praca dla Ortodonty - Siedlce

Praca dla Ortodonty - Siedlce

Nowoczesna, dobrze wyposażona placówka stomatologiczna nawiąże współpracę z Lekarzem Ortodontą w wymiarze 1-2 dni w tygodniu.

Posiadamy 7 unitów stomatologicznych, najnowocześniejsze wyposażenie gabinetów, pracownię RTG.

Zależy nam na Lekarzu który będzie przyjmował zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. W naszej pracy kierujemy się dostosowaniem planu leczenia do dolegliwości z którymi zgłaszają się do nas pacjenci.

Oferujemy:

• Pacjentów wyłącznie komercyjnych • Współpracę w oparciu o kontrakt • Dużą bazę pacjentów • Pracę 1-2 dni w tygodniu • Dni i godziny pracy do ustalenia • Bogate wyposażenie: 7 unitów najnowszej generacji, skaner, własną pracownię RTG

Oczekujemy:

• Dwóch lat doświadczenia ortodontycznego lub specjalizacji z ortodoncji

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Kontakt:

Telefon: 731 644 255 E-mail: m.szymczyk@dentalway.pl

„Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X