Praca dla Ortodonty

Aktualizacja
Praca dla Ortodonty

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Strzegom
Telefon kontaktowy
883033667
E-mail kontaktowy

Nowoczesne centrum stomatologiczne z bogatą tradycją zatrudni LEKARZA ORTODONTĘ. Oferujemy pracę przy pomocy nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych metod. Szukamy osoby o bogatym doświadczeniu, która stale podnosi swoje kwalifikację, jak również ceni sobie przyjazną atmosferęw gabinecie.

Zakres wykonywanej pracy: -Praca z pacjentami prywatnymi w zakresie leczenia ortodontycznego. -Rozpoznanie wad zgryzu i ustalenie prawidłowego leczenia ortodontycznego. -Leczenie i korekta wad zgryzu za pomocą aparatów ortodontycznych – stałych i ruchomych. -Określenie potrzebnych materiałów do wykonywania leczenia ortodontycznego.

W zamian zaproponujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie (60-75% obrotu w zależności od umiejętności i doświadczenia) -Pracę w oparciu o kontrakt (B2B) -Długoterminową współpracę

Oczekujemy: -3-5 lata doświadczenia w pracy w zawodzie -Chęci do rozwoju zawodowego -Wysokiej kultury osobistej -Mile widziane: certyfikaty oraz odbyte kursy i szkolenia w zakresie ortodoncji

SZCZEGÓŁY I KONTAKT: Tel: 883 033 667 E-mail: m.plocharczyk@oqp.agency Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przesłanie CV. W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

Czy
wiesz, że...
  • Rekin w ciągu życia około 40 razy wymienia uzębienie.
  • Dentyści cenią sobie porządek, czystość, wodę mineralną, trzy godziny bez jedzenia i rozmownych pacjentów
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X