Praca dla Lekarza Stomatologa na dyżury stomatologiczne.

Aktualizacja
Praca dla Lekarza Stomatologa na dyżury stomatologiczne.

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
Telefon kontaktowy
885617845
E-mail kontaktowy

Nawiążemy współpracę z Lekarzem Stomatologiem zainteresowanym pracą na dyżurach stomatologicznych m.in. 26.12. 2020, 24.12.2020. Możliwość długofalowej współpracy. Praca w LUX MED STOMATOLOGIA w Warszawie na Mokotowie.

Oferujemy: pracę w komfortowym i nowoczesnym gabinecie w Centrum Stomatologicznym LUX MED STOMATOLOGIA; pracę na dyżurze stomatologicznym m.in. 26.12.2020, 24.12.2020; możliwość długofalowej współpracy m.in. w święta, weekendy oraz dni powszednie; pracę zgodną z obowiązującymi procedurami, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa; pracę na specjalistycznym sprzęcie, z wykorzystaniem najnowszych na rynku materiałów stomatologicznych oraz dostęp do nowoczesnej diagnostyki; atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia; wsparcie kierownika stomatologii, pracowników recepcji oraz opiekunów Pacjenta; pracę na 4 ręce” z wykwalifikowanym personelem: asystentkami i higienistkami stomatologicznymi.

Oczekiwania: Wykształcenie kierunkowe - dyplom lekarza dentysty; prawo wykonywania zawodu; Chęć i gotowość do pracy na dyżurze stomatologicznym m.in. 26.12.2020 w godz. 8-20 oraz 24.12.2020 w godz. 14-20; Preferowane doświadczenie zawodowe oraz umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej; Rozumienie potrzeb Pacjenta, dobra relacja z Pacjentem; Realizacja świadczeń zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i standardami.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X