Praca dla Lekarza Ortodonty- Strzegom

Nowe
Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Dolnośląskie
Miasto
Strzegom
Telefon kontaktowy
731 644 255
E-mail kontaktowy

Nowoczesne centrum stomatologiczne z bogatą tradycją zatrudni LEKARZA ORTODONTĘ.

Oferujemy pracę przy pomocy nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych metod.

Szukamy osoby o bogatym doświadczeniu, która stale podnosi swoje kwalifikację, jak również ceni sobie przyjazną atmosferę w gabinecie.

Lokalizacja: Strzegom (woj. dolnośląskie).

Wymagania: 3-5 lat doświadczenia w pracy w zawodzie Chęci do rozwoju zawodowego Zaangażowania Wysokiej kultury osobistej Empatii w kontakcie pacjentami Mile widziane: certyfikaty oraz odbyte kursy i szkolenia w zakresie ortodoncji

Warunki pracy: Atrakcyjne wynagrodzenie (60-75% obrotu w zależności od umiejętności i doświadczenia) Pracę w oparciu o kontrakt (B2B) Długoterminową współpracę Zakres wykonywanej pracy: Praca z pacjentami prywatnymi w zakresie leczenia ortodontycznego Rozpoznanie wad zgryzu i ustalenie prawidłowego leczenia ortodontycznego Leczenie i korekta wad zgryzu za pomocą aparatów ortodontycznych stałych i ruchomych Określenie potrzebnych materiałów do wykonywania leczenia ortodontycznego. Realizowanie leczenia interdyscyplinarnego

SZCZEGÓŁY I KONTAKT: Tel. 731 644 255 E-mail: rekrutacjaoqp3@gmail.com Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przesłanie CV.

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:

Wrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

Czy
wiesz, że...
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
  • Według niedawnego sondażu amerykańskiej Akademii Stomatologii kosmetycznej, 92% Amerykanów uważa, że atrakcyjny uśmiech jest ważnym atutem życia społecznego.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X