Praca dla Lekarza Ortodonty- Siedlce

Nowe
Aktualizacja

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Siedlce
Telefon kontaktowy
731644255
E-mail kontaktowy

Nowoczesna, prywatna, dobrze wyposażona placówka stomatologiczna nawiąże współpracę z Lekarzem Ortodontą. Posiadamy 7 unitów stomatologicznych, najnowocześniejsze wyposażenie gabinetów, pracownię RTG. Zależy nam na Lekarzu który będzie przyjmował zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. W Naszej pracy kierujemy się dostosowaniem planu leczenia do dolegliwości z którymi zgłaszają się do nas pacjenci.

Lokalizacja: Siedlce

Wymagamy: Dwóch lat doświadczenia ortodontycznego lub specjalizacji z ortodoncji.

Warunki pracy: Pacjenci wyłącznie komercyjni, Współpraca w oparciu o kontrakt, Duża baza pacjentów, Dni i godziny pracy do ustalenia indywidualnie. Bogate wyposażenie: 7 unitów najnowszej generacji, skaner, własną pracownię RTG.

Zainteresowanych Lekarzy zapraszam do kontaktu: tel. 731 644 255 e-mail: rekrutacjaoqp3@gmail.com

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X