Praca dla Lekarza Ortodonty - Katowice

Aktualizacja
Praca dla Lekarza Ortodonty - Katowice

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Śląskie
Miasto
Katowice
Telefon kontaktowy
792045457

Wraz z rozwojem prywatnego gabinetu w centrum Katowic, poszukujemy do współpracy Lekarza Ortodonty.

**OFERUJEMY** - Pracę w kompleksowo wyposażonym gabinecie - Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu o Kontrakt - Elastyczny grafik i dowolność dni pracy (możliwa praca w wybrane dni w tygodniu) - Pracę na bardzo dobrych materiałach - Sprzęt najwyżej klasy – tj. pantomogram, laser, skaner wewnątrzustny etc. - Zadbane i przestronne gabinety - Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, uczestnictwo w sponsorowanych szkoleniach.

**POSZUKUJEMY** - Lekarzy z doświadczeniem, którzy rozumieją potrzeby pacjenta i starają się świadczyć usługi o dobrej jakości - Chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i chętnie biorą udział w szkoleniach - Są zorientowani na cel

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez wysłanie CV.

Czy
wiesz, że...
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X