Praca dla Lekarza Endodonty w Warszawie

Aktualizacja
75 1
Praca dla Lekarza Endodonty w Warszawie

praca

Stanowisko
Dentysta po specjalizacji
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Warszawa
Telefon kontaktowy
883033667
E-mail kontaktowy

Oferujemy: - pełen grafik prywatnych pacjentów - zatrudnienie w oparciu o kontrakt - atrakcyjne wynagrodzenie 35-40% od wygenerowanych obrotów, w zależności od umiejętności i doświadczenia - bogate wyposażenie: system RECIPROC® firmy VDW, B&L SUPERENDO BETA FULL KIT, Mikroskop Carl Zeiss F170, Aparat RTG punktowy RX DC HyperSphere - możliwość realizacji pasji i poszerzenia kompetencji zawodowych - przestronny pokój socjalny

Oczekujemy: - min. 2 letniego doświadczenia w pracy - dyspozycyjności min. 3 dni w tygodniu - umiejętności leczenia pod mikroskopem (również skomplikowane przypadki) - swobodnego posługiwania się językiem angielskim - zaangażowania i umiejętności pracy w zespole - chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach (mile widziane dodatkowo ukończone kursy z obszaru stomatologii)

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez wysłanie CV W CV prosimy o zawarcie następującej zgody: „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

SZCZEGÓŁY I KONTAKT: Martyna Płocharczyk Tel: 883 033 667 E-mail: m.plocharczyk@oqp.agency

Czy
wiesz, że...
  • 32% Amerykanów podaje nieświeży oddech jako najgorszą cechę współpracownika.
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
  • Pacjenci z woj. dolnośląskiego najczęściej ze wszystkich województw łykają leki na uspokojenie przed wizytą u dentysty aż 8%, wyprzedzają ich tylko obcokrajowcy gdzie po takie środki sięga 12% pacjentów. (Inne woj. ok 4%)
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X