Praca dla Lekarza Dentysty w Sierpcu

Aktualizacja
102 1
Praca dla Lekarza Dentysty w Sierpcu

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Sierpc
E-mail kontaktowy

Praca dla Lekarza Dentysty w centrum stomatologicznym w Sierpcu

Zapraszamy również lekarzy po stażu!

Gabinet stomatologiczny w Sierpcu jest prywatną placówka stomatologiczna oferującą kompleksowe leczenie swoim pacjentom, a lekarzom współpracującym możliwość rozwoju oraz dużą bazę pacjentów. Oferujemy leczenie z zakresu Stomatologii Zachowawczej i Dziecięcej, Endodoncji, Ortodoncji, Protetyki, Chirurgii oraz Implantologii. Wraz z rozwoje gabinetu poszukujemy Lekarza do leczenia Zachowawczego i Endodoncji.

Proponujemy: - Pracę dla lekarza w pełnym wymiarze godzin - Wynagrodzenie w wysokości 40% od wygenerowanych obrotów w zależności od umiejętności oraz doświadczenia - Grafik zapełniony prywatnymi pacjentami - Możliwości rozwoju - Pracę w zgranym i doświadczonym zespole - Bardzo dobre warunki wynagrodzenia

Opis wymagań:

- Dokładność i skrupulatność - Wysoka kultura osobista - Bardzo dobra organizacja pracy - Chęć do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych - Umiejętność pracy w zespole - Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Wyposażenie: Radiowizja, pantomogram, laser diodowy SOLAZE 810nm, sprzęt do endodoncji, lupy medyczne, mikroskop itp. W gabinetach znajdują unity stomatologiczne firmy Stern Weber oraz Gnatus.

Zapraszamy do kontaktu!

W CV prosimy zawszeć klauzulę: Wyrażam zgodę dla OQP.agency na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

KONTAKT: Martyna Płocharczyk Tel. 883 033 667 E-mail. m.plocharczyk@oqp.agency

Czy
wiesz, że...
  • Trzeba cieszyć się dniem dzisiejszym, bo jutro mogą Cię boleć zęby.
  • Jedną z zalet starości to możliwość śpiewania i mycia zębów jednocześnie.
  • W Japonii "yaeba" czyli "krzywe zęby" są uważane za urocze i atrakcyjne. Nastolatki często poddają się operacji wykrzywienia zębów, by wyglądać bardziej atrakcyjnie.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X