Praca dla Lekarza Dentysty w nowoczesnej klinice- Grodzisk Mazowiecki

Updated

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
Telefon kontaktowy
883033667
E-mail kontaktowy

Wraz z rozwojem naszej kliniki poszukujemy Stomatologa do leczenia Zachowawczego i Endodoncji. Posiadamy profesjonalny i zgrany zespół dzięki czemu od ponad 22 lat cieszymy się uznaniem pacjentów i bardzo dobrą reputacją.

✅Co oferujemy: - bardzo dobre warunki pracy oraz wynagrodzenie do ustalenia w rozmowie indywidualnej - możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonego lekarza w wybranym kierunku - dużą bazę pacjentów prywatnych - pracę na nowoczesnym sprzęcie (posiadamy mikroskop, pantomogram) - elastyczne godziny pracy

✅Czego oczekujemy: - min. 2 lata doświadczenia zawodowego - chęci do rozwoju - umiejętności przedstawienia pacjentowi planu leczenia - otwartości i komunikatywności

Nasza Klinika jest prowadzona przez bardzo doświadczonego lekarza, który chętnie dzieli się swoją wiedzą.

SZCZEGÓŁY I KONTAKT: Martyna Płocharczyk ☎️ 883 033 667 📩 m.plocharczyk@oqp.agency

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez wysłanie CV W CV prosimy o zawarcie następującej zgody: Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

Czy
wiesz, że...
  • Jedną z zalet starości to możliwość śpiewania i mycia zębów jednocześnie.
  • Jeśli Twoje zęby mają jasno żółty kolor, to oznaka że są zdrowe. Żółte zęby są najsilniejsze i trwałe. Jasno żółty to najbardziej naturalny kolor naszego uzębienia. Wybielając swoje zęby, tylko je osłabiamy.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X