PRACA DLA LEKARZA DENTYSTY w Kozienicach

Aktualizacja
PRACA DLA LEKARZA DENTYSTY w Kozienicach

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Kozienice
Telefon kontaktowy
733 203 682
E-mail kontaktowy

PRACA DLA LEKARZA DENTYSTY

Lokalizacja: Kozienice, województwo mazowieckie

Nasza misja: Wysoką jakością usług, otwartością i autentycznością sprawiać, że na twarzach ludzi gościć będzie zdrowy uśmiech.

Klinika dołączyła do prestiżowej listy 100 placówek stomatologicznych z całej Polski, które uzyskały status “Kliniki bez bólu”.

Oferujemy swoim pacjentom leczenie z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji, dziecięcej, estetycznej, implantologii i chirurgii.

Zapraszamy do współpracy Lekarza Dentysty zajmującego się stomatologią zachowawczą i endodoncją

?OFERUJEMY: - dużą bazę Pacjentów prywatnych - pracę w 3- fotelowej placówce na podstawie kontraktu B2B - pracę ze wsparciem asysty ?OCZEKUJEMY: - doświadczenia na samodzielnym stanowisku - dyspozycyjności co najmniej 2-3 dni w tygodniu - odpowiedzialności - empatii oraz umiejętności budowania relacji z pacjentem ?WYPOSAŻENIE: - pantomogram - tomografia - mikroskop - sala szkoleniowa

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez przesłanie CV.

KONTAKT: Tel: 733 203 682 e-mail: anita.nowicka@oqp.agency

W CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X