Praca dla Lekarza Dentysty w Koszalinie

Aktualizacja
94 1
Praca dla Lekarza Dentysty w Koszalinie

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Zachodniopomorskie
Miasto
Koszalin
E-mail kontaktowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologicznej zlokalizowany w Koszalinie poszukuje Lekarza Dentysty do Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją i Protetyką.

Wykonywanie zabiegów w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji, prostej protetyki oraz prostej chirurgii.

Jesteśmy 2 fotelowa placówką, ponadto posiadamy mikroskop, tomograf, radiowizjografię, pantomogram, endometr oraz piaskarkę.

Oferujemy: - korzystne warunki zatrudnienia - wynagrodzenie – 40% od wygenerowanego obrotu Lekarza - możliwość rozwoju zawodowego - wysoki standard gabinetu - świetną atmosferę, dobry klimat, wygodę pracy

Oczekujemy: - min. 2 letniego doświadczenia - dyspozycyjności 2 dni w tygodniu, z możliwością zwiększenia dni. - mile widziane umiejętności leczenia pod mikroskopem - chęci do stałego podnoszenia kwalifikacji - zaangażowania.

Zapraszamy do Kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez wysłanie CV

W CV prosimy o zawarcie następującej zgody:

„Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

SZCZEGÓŁY I KONTAKT: Martyna Płocharczyk Tel: 883 033 667 E-mail: m.plocharczyk@oqp.agency

NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X