Praca dla Lekarza Dentysty w centrum stomatologicznym w Sierpcu

Aktualizacja
103 1
Praca dla Lekarza Dentysty w centrum stomatologicznym w Sierpcu

praca

Stanowisko
Dentysta
Województwo
Mazowieckie
Miasto
Sierpc
E-mail kontaktowy

Gabinet stomatologiczny w Sierpcu jest prywatną placówka stomatologiczna oferującą kompleksowe leczenie swoim pacjentom, a lekarzom współpracującym możliwość rozwoju oraz dużą bazę pacjentów. Oferujemy leczenie z zakresu Stomatologii Zachowawczej i Dziecięcej, Endodoncji, Ortodoncji, Protetyki, Chirurgii oraz Implantologii. Wraz z rozwoje gabinetu poszukujemy Lekarza do leczenia Zachowawczego i Endodoncji.

Proponujemy: - Pracę dla lekarza w pełnym wymiarze godzin - Wynagrodzenie w wysokości 40% od wygenerowanych obrotów w zależności od umiejętności oraz doświadczenia - Grafik zapełniony prywatnymi pacjentami - Możliwości rozwoju - Pracę w zgranym i doświadczonym zespole - Bardzo dobre warunki wynagrodzenia

Opis wymagań:

- Dokładność i skrupulatność - Wysoka kultura osobista - Bardzo dobra organizacja pracy - Chęć do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych - Umiejętność pracy w zespole - Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Wyposażenie: Radiowizja, pantomogram, laser diodowy SOLAZE 810nm, sprzęt do endodoncji, lupy medyczne, mikroskop itp. W gabinetach znajdują unity stomatologiczne firmy Stern Weber oraz Gnatus.

Zapraszamy do kontaktu!

W CV prosimy zawszeć klauzulę: Wyrażam zgodę dla OQP.agency na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

KONTAKT: Martyna Płocharczyk Tel. 883 033 667 E-mail. m.plocharczyk@oqp.agency

Czy
wiesz, że...
  • Badania wskazują, że 40% badanych po otrzymaniu znieczulenia, dzięki któremu nie czuło bólu, chętniej odwiedza dentystę.
  • 32% Amerykanów podaje nieświeży oddech jako najgorszą cechę współpracownika.
  • Dentyści cenią sobie porządek, czystość, wodę mineralną, trzy godziny bez jedzenia i rozmownych pacjentów
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X